Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Photoshop CC 2015-öt...

Adobe Photoshop CC 2015-öt most vettem meg és valami nekem nem tiszta. Valaki?

Figyelt kérdés

Bevan töltve a kép és valahogy nem adja be.

[link]



2016. aug. 17. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Rakd fel a frissítésit, meg állítsd át, hogy a dedikált videokártyádat használja.
2016. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt hol lehet?
2016. aug. 17. 21:22
 3/6 A kérdező kommentje:
A videókártya alapból bevolt állítva
2016. aug. 17. 21:37
 4/6 Hominida ***** válasza:
Véletlenül nincs kikapcsolva az összes színcsatorna, a piros karika mellett? Vagy valami eltévedt maszkbeállítás? Mert ha ez nem csak pár másodpercig marad így, hanem tartósan, és akkor sem változik, ha minimálisra, majd vissza normálra állítod az ablakot, akkor nem biztos, hogy hiba.
2016. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valahol feltudnám veled venni a kapcsolatot, mert így szerintem nem nagyon tudom megoldani
2016. aug. 17. 21:55
 6/6 Hominida ***** válasza:
Az a baj, hogy én a CS2 verziót használom, ezért a te gondodat nem tudom modellezni. De tudsz üzenetet küldeni, balra van a linkje. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/beerkezett-uzenetek)
2016. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!