Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy szöveget szerkesztek...

Ha egy szöveget szerkesztek Adobe Photoshop CC 2015-ben majd azt elmentem és később újra megnyitom akkor hogyan tudnám megint szerkeszteni? Csak mert ha most megnyitom újra akkor már nem lehet rajta semmit sem változtatni.

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
milyen szöveget akarsz szerkeszteni Photoshopban? Nem Textshop a neve
2016. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az hogy milyen szöveget? Egy képre szerkesztek szöveget, majd ha azt lementem és újra megnyitom Photoshoppal már nem tudom szerkeszteni a szöveget újra. Vagy nem is lehet?
2016. aug. 3. 23:19
 3/7 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy nem Textshop a neve, de azért köszi, hogy rávilágítottál erre. :)
2016. aug. 3. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha Adobe Photoshop Image 12 (.psd)-be mented, akkor rányomsz, és szerkesztheted. Ha meg elmented kék formátumba, akkor sehogy. Ebbe mi a bonyolult?
2016. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kép*
2016. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írta az előző is, csak a .psd formátumot lehet mentés után szerkeszteni.
2016. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül is logikus, de valahogy nem jöttem rá magamtól. Mindenesetre köszönöm a választ! :)
2016. aug. 4. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!