Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Luckey vagy JustVidman milyen...

Luckey vagy JustVidman milyen szerkesztő/renderelő programokat használnak?

Figyelt kérdés

#program #szerkesztés/renderelés
2016. aug. 20. 09:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
:)
2016. aug. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

tabaki

most nem értem mit kell okoskodni..

Egyébként következtetem, mivel szinte mindenki ezt használja a yt-on, ahogy én elnéztem. Meg én mind a kettőt kipróbáltam, a sony-t, és a te általad említettet, nekem egyszerűbb a sony, jobban áttekinthető, de persze kinek mi. És 600 dollár, hát megteheti, neki nem tökmindegy. (én meg Ncore "hahó")


Egyébként nem nézem a luceyt, 2-3 videót néztem tőle, és eszembe jutott hogy az egyik asus laptopos vidiében tesztként videótávág.. és lám sony vegas 13... csak jó az emlékezetem (vagy tippem).


Tekerj 4:00 ig, és az én "tippelésem" talált , a te okoskodó kiosztó, hozzáoszolásdal szemben. :D


https://www.youtube.com/watch?v=BsVUrDNyYL4


És akkor a kérdezőnek ,az egyik vidis 100% hogy sony-t használ.

2016. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 tabaki ***** válasza:

@#12: "most nem értem mit kell okoskodni"


Nem csoda, ha nem érted, én ugyanis nem okoskodom, hanem egyrészt Kérdezőt provokálom, aki egy ideje csöndesen eltűnt a balfenéken, másrészt pedig tényleg okosakat mondok.

Engedelmeddel nem tekergetek semmit sehova, ugyanis nem tagadtam (pláne nem veled szemben), hogy luckeY a mondott programot használja. Eddig is elhittem bemondásra, mivel sejtelmem sem volt róla, hogy csak tippeltél, meg aztán nincs is semmi jelentősége.

A véleményemet fentebb elmondtam, de ismétlés a tudás anyja:

Egy feladat megoldásához semmit nem tesz hozzá, hogy egy celeb melyik programot használja rá. Kérdező szerezzen inkább egy kis jártasságot a videószerkesztésben, és a tudása meg a saját elképzelései alapján válasszon eszközt.

2016. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azért azon ki tudok akadni, mikor egy ilyen taknyos srácot "videós"-ként emlegetnek. Na álljon már meg a menet !!

A saját nevét nem tudja érthetően kiejteni, felveszi magát egy kamerával, a nyersanyagon csinál 1-2 vágást, majd ezt feltölti a Youtube-ra. És ettől Ő már videós ? 2 mp. alatt zavarba tudnám hozni ebben a témában.

Most jut eszembe, hogy ez alapján akkor én is autóversenyző vagyok, hiszen tegnap levezettem vagy 400 Km.-t.

2016. aug. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

tabaki - na jó ,egyezünk meg annyiban ,hogy mindkettőnknek volt valamibe igaza, azt ennyi :D


Pannóniás - Hát én se csípom, vagy csak nem érdekel a gyerek. De inkább most azért videós mert majdnem 400 ezres feliratkozása van, meg a megtekintések sem kevesek a videói alatt. Szerintem..

2016. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Értem. Ez alapján akkor Szandimandi is videós ? Na neee máár !!!! :)

Az hogy valakit mennyien követnek, nem egyenes következménye a minőségnek.

Lásd Molnár Krisztián .

2016. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na igen. Habár mivel valakinek csinálja a tartalmat, Úgy tűnik van rá igény , ettől sztem "videós" csak épp retek szar.. XD

Ennek a szandikának biztos a 9éves izék a nézői, a molnár-nak , hááát.........nem tudom, azt én sem tudom felfogni, kik nézhetik.


Talán páran azt hiszik hogy egy olyan rozmár, vagy disznó aki megtanult, vagyis nagy nehezen elsajátította az emberi nyelvet, vagy valami kihalásban lévő állatfajnak nézik, hát nem tudom. XD

2016. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Spyker0401 válasza:

JustVidmanről kiderült, milyen programokat használ.


Vágás = Sony Vegas 13


Animálás = Adobe Flash CS6


Zene = Ableton Live 9

2019. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Spyker0401 válasza:
És a hanghoz Sound Forge-t
2019. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!