Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jó az MSI Afterburner?

Mire jó az MSI Afterburner?

Figyelt kérdés

Alapból van a gépemen és jó formán csak arra használtam eddig, hogy Core clockot meg a memory clockot lehúztam a minimumra mert akkor nem fagyot le a GTA:D

tényleg lehet ezzel fps-t szerezni? Ma vettem meg az f1 2016-ot és olyan bajom van vele, hogy bármilyen felbontásban játszok+ ultra low grafika, ugyan úgy 29 fps-em van. Gépigény-en elérte a minimumot ezért vettem meg. De jól jönne még pár fps. Esetleg segíthet ebben ez a program?



#fps #msi #F1 #afteburner
2016. aug. 22. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen VGA-d van.

Ezzel a programmal 3 dolgot tudsz csinálni.

1, monitorozhatod a cpu/gpu hőmérsékletét és kihasználtságát

2, tuningolhatod a VGA-t

3, testre szabhatod a VGA venti fordulatszámát.


" Core clockot meg a memory clockot lehúztam a minimumra mert akkor nem fagyot le a GTA:D "

Ez nem volt túl okos ötlet. Mármint minimumra csökkenteni. Valószínűbb, hogy az a baj, hogy túlmelegszik, próbáld meg 100%-ra állítani a venti fordulatszámát, vagy emelni a feszültséget.

Ha minimumra húzod akkor a kártyád kb. 50%-al fut.

2016. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!