Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történhetett a minecraft...

Csaphi kérdése:

Mi történhetett a minecraft server. Jar-al? Port forwardoltam, nem dinamikus az ip-m igen át van engedve a tűzfalon oda-vissza (udp, tcp is), nem jelenik meg a szerverek listájánál sem. Egy nappal ezelőtt még működött.

Figyelt kérdés

Tunnglelel is próbáltam nem működött úgy sem.

próbáltam, hogy új server jar-t szedtem le de semmi :S

(röviden a story leszedtem, port forward, ment, másnap ugyanígy indít, nem is jelzi, h van ilyen szeró, tunngle semmi) ha elolvastad akkor már köszönöm :D



#szerver #hiba #Minecraft #porttovábbítás #gőzömsincsmilehetabaj
2016. aug. 23. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
address reservationnel fix belső ip-t kell adni a gépnek(mac cím alapján)
2016. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megcsináltam sajnos még mindig nem jó :S
2016. aug. 24. 13:38
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerált megoldani a problémát !

hogy: mivel a port forward jó volt tűzfalon át volt engedve ezért figyelmet szenteltem a szerver indítása közben fellépő hibának : exception handling console input a legtöbb java, amit letöltesz az csak 32 bites a 64 bitest külön le kell szedni elsőre azért működött a 32 bites javával mert nem volt nagy terület stb de amint felfedezgettünk stb a 32 bites java nem bírta így, amikor másodjára indítottam el túl nagy volt a válasz idő (debugg paranccsal kiírta hogy nagyon lassan válaszol a szerver). A 64 bites java leszedése után illet ve írtam egy parancsot "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar nogui" amivel több ramot használ a szerver mindemellett már 64 bitessel üzemel. Ezek után ne felejtsük el újra engedélyezni a tűzfalon azt a java programot .

u.i.: azért nem a hiba kereséssel kezdtem mert először

kiírta a hibát de mégis ment.

2016. aug. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!