Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az angol windows 10 home...

Az angol windows 10 home retail szeretnék megvásárolni, mivel eléggé jo áron van. Az a kérdés, hogy későbiekben lehet magyar nyelre váltani, és hogy a retail azt jelenti, hogy több számítógépre fel lehet telepíteni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyelv váltás:

nem lehet, ill igen, ha megveszed hozzá a Windows 10 Pro Pack-et, 99 dollárért, forrás: [link]

2016. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Én úgy tudom, csak a Windows 7 és a korábbi változatoknál volt megkötve, hogy milyen verzióhoz lehet idegen nyelvi csomagot telepíteni.


Egy ismerősöm munkatársának -aki román-, javítottam a laptopját úgy fél éve. Eredeti Windows 7 Home Prémium matrica volt rajta, így a kulcs alapján legálisan Windows 10 Home -ot rajtam fel neki. Igen ám se nekem csak magyar és angol nyelvű Windowsom volt csak, a tulaj határozott kérése volt hogy románul nyelvű legyen a Windows, mivel nem volt kedvem kínlódni román nyelvű telepítő keresésével, így felraktam a magyar Windows 7 Home -ot amit utólag gond nélkül "románosítani" tudtam, semmiféle hackelés mókolás nélkül át tudtam állítani a nyelet.


A retail kereskedelmi verziót jelent, azt sem tudod több gépre felrakni.


Még annyi hogy azzal a kulccsal fel tudod telepíteni alapból a magyar verziót is. Ezt is teszteltem már.

2016. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább magyart veszek...az a tuti. És akkor mivan ha tönkremegy a készüléked.....vehetsz még egy windows programot?
2016. aug. 28. 18:56
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem, de elég komplikált. Hivatalos szervizbe kell vinni és számlával igazolni a javítást az MS felé.


Egyszerűbb módszer: Ha előzőleg interneten aktiváltad, akkor a másik hardveren a telefonos aktiválás simán működni fog. Ez a két aktiválós rendszer ugyanis nincs összhangban a Microsoftnál.

2016. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is angol windows-om van, simán lehet magyarosítani:

[link]

Én is az ára miatt vettem.

2016. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!