Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen windows telepítsek ami...

Milyen windows telepítsek ami jó is vagy hogyan oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Ti melyik windows használjátok ami már régóta bevált és gond nélkül sok minden megy rajta hibátlanul? Win 8.1 pro-m van és olyan problémám van hogy néha gondolod egyet a windows és elkezdi leterhelni a HDD-t vagy a procit és már próbálkoztam pár dologgal olvasgattam netten is de nem bírom megoldani a problémát.Ezek a feladatok szokták használni a gépet nagyon: [link] legtöbbször csak a HDD-t és ilyenkor lassú a gép játszani lehetetlen.. Procin annyira nem veszem észre mert erős, de abból is szokott 15 20% használni..

2016. szept. 3. 15:04
 1/5 lcadam ***** válasza:
A Win 10-et tudom ajánlani, nekem nagyon bevált. Előtte a Win 7, azelőtt WinXP volt. Mindegyiket megszoktam, jók voltak, de jelenleg ez a legjobb szerintem.
2016. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Windows update tudja leterhelni a gépet.

Ha viszi a 8-ast vinnie kellene a 10-est is.

2016. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy felszoktam telepíteni a windows update gyors kikapcsolom és aktiválni szoktam a windowst,viszont valami gond volt és ezért próbáltam frissiteni 2015-ig összes frissítést feltelepítettem azóta még rosszabb lett és ha bezárom a feladatkezelőbe a windows update-t akkor azonnal leszokott ugrani ez a terhelés. Hozzáteszem hogy egy komolyabb gépről van szó szóval nem téma hogy milyen OP-t visz (i7 4Ghz / GTX 760 2GB) és éppen ez a gondom hogy a játékok probléma mentesen futnak viszont mikor a windows elkezd szenvedni ekkor jönnek a FPS dropok..
2016. szept. 3. 19:35
 4/5 Hominida ***** válasza:
Derítsd ki, hogy mi foglalja az erőforrásokat a lassulás idején. Előzőleg futtasd a RESMON.EXE programot, használd a gépedet, és nézz vissza, amikor kell. Ha csak valamilyen rendszerkomponens terheli, az kikapcsolható lehet. Ha viszont olyan program, amelytől ez nem indokolt, az gyanús.
2016. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Windows 7-et ajánlom mindenféleképpen, ha ilyesmi problémáid vannak.


Ezek mind alapvető windows szolgáltatások, némelyik szükséges, viszont nagyrészére soha nem volt, és nem is lesz szükséged.

Minél újabb windowst használsz, annál több ilyennel találkozhatsz, sajnos.

Itt egy guide arra, hogy hogyan tudod ezeket kikapcsolni.


[link]

2016. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!