Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom Google Chroomeból...

Hogyan tudom Google Chroomeból eltávolítani a bővítményt?

Figyelt kérdés
Először is van egy google fiókom. Na most ezzel a fiókkal tavaj bejelentkeztem az iskolai gépre, eddig jó. Viszont a nyári szünet során az itthoni gépen sok dolgot változtattam a google fiókomban (kedvencek, téma, bővítmények). Amikor ebben a tanévben bejelentkeztem a sulis gépre, akkor a régi google fiók beállítások jelentek meg. Ezeket manuálisan átállítottam a jelenlegire. De van egy bővítmény, ami a régi fiókomban az iskolás gépen rajta van, és azt elfelejtettem kitörölni. Viszont most az itthoni gépen is megjelent ez a bővítmény és amikor ki akarom törölni, akkor lefagy az egész böngésző és csak feladat kezelővel lehet leállítani. Mi lehet erre a megoldás?
2016. szept. 8. 17:56
 1/1 Molyolo ***** válasza:
beállítások,speciális beállítások,és legalul beállítások visszaállítása alapértemezettre
2016. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!