Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A qBittorrent nem nyílik meg,...

A qBittorrent nem nyílik meg, UI jelszót kér. Hogy tudnám törölni, ha nincs a programok között, viszont azt írja ki a gép, hogy már fut?

Figyelt kérdés

De nem fut, megnéztem Control-Shift-Esc-el a feladatkezelőben, és leállítottam.Ott nem fut. De ha le akarom törölni, nem lehet, mert azt kéri, zárjam be. Ha meg akarom nyitni, ahhoz hogy bezárjam, UI jelszót kér, ha el akarom távolítani, azt kéri, zárjam be. De nincs sehol a programok között.

Lefuttattam Eset Nod antivírust, Malwarebites-t. Semmi.



#qBittorrentprobléma
2016. szept. 14. 08:46
 1/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Valószinűleg valamelyik komponense (pl. egy dll-je), fut a Folyamatok vagy a Szolgáltatások között, azt kellene megkeresni és kilőni.


Sok sikert.

üdv.

2016. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
C:\Users\Felhasználóneved\Application Data (a rejtett fájlokat és mappákat láthatóvá kell tenni) keresd meg és töröld ki a mappáját, amit létrehozott.
2016. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

C:\Users\Felhasználóneved\Application Data (a rejtett fájlokat és mappákat láthatóvá kell tenni) keresd meg és töröld ki a mappáját, amit létrehozott.

Ezt a procedúát egyáltalán hol kezdjem, hol van a users?

(Bocsi, de nagyon kezdő sz. gépes vagyok.)

2016. szept. 15. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor a kályhától. :) Feltételezem a windows saját fájlkezelőjét használod. (Én Total Commander-t használok, ezért nálam a Felhasználók az Users.)

Nyisd meg, válaszd ki a C meghajtót.

Fent kattints a Nézet menüre, keresd meg a Rejtett elemek szöveget, tegyél pipát az előtte levő kis négyzetbe.

Lépj be az alábbi mappákba:

Felhasználók

Felhasználóneved (az a név, amit telepítéskor megadtál)

AppData

végül a Roaming mappába és ott keresd meg a torrent kliens könyvtárát és töröld ki.

2016. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok, hogy segítesz, de még kéne!!! A

Total Commarderben, a C meghajtót megnyitottam, a Nézetnél nincs olyan, hogy rejtett elemek, tehát nem tudom bejelölni..........A további lépés a felhasználók mappa lenne, de azt sem tudom, hogy hol találom.

2016. szept. 16. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Total Commanderben Beállítások - Képernyő - Rejtett fájlok mutatása (Show hidden files - ha esetleg angolul írja) - Majd OK. A C meghajtón vagy Felhasználók vagy Users a mappa neve.
2016. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!