Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Két Windows 10 egy gépen?

Két Windows 10 egy gépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nemrég feltelepítettem a gépemre két különböző partícióra Windows 10 Professional-t, leginkább tesztelésre.

A telepítésük zökkenő mentesen lefolyt, a frissítések is feltelepültek, azonban azt vettem észre, hogy miközben az egyik Windows-ban szaggatás és lefagyás nélkül megy minden, addig a másikban viszont annál inkább.


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mi okozhatja ezt, és hogy lehetne javítani rajta?



2016. szept. 23. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mind a kettőt ugyan úgy állítottad be?


BIZTOS, hogy minden jól ment a telepítés során?

A drivereket feltetted mindkét esetben?


Az egyik partíció nem nagyobb/kisebb, mint a másik?


SSD-ről, vagy HDD-ről van szó?

2016. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helló,

Bocsi, hogy csak most írok, csak tettem egy újratelepítést az akadozó Windows-n, hátha megjavul ezzel, de ugyanúgy akadozik.

Tehát:

* a telepítés mindkettőnél normálisan lefutott

* mindkettő Windows 10 Professional (64 bit)

* a legújabb frissítések és driverek vannak fenn (egyedül a videókáryához kellett kellett külön drivert letölteni)

* jelenleg három partíció van:

- 1. Windows 10: C:/ - 200 GB D:/ - 500 GB (ez egyéb adatokat tárol)

- 2. Windows 10: C:/ - 150 GB

* HDD meghajtó van a gépben

2016. szept. 24. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen op.rendszer a hdd elején érzi jól magát, mert a belső szektorokat könnyebben éri el a rendszer a hdd-én. Tehát ha az egyik win partíciója a hdd eljén van, a másik win partíciója a hdd végén, akkor az első sokkal gyorsabb lesz.
2016. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!