Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Anno 1701 nem indul el Win10-e...

Anno 1701 nem indul el Win10-en? Segítség?

Figyelt kérdés
Telepítettem az anno 1701-et Wind10-re. Sajnos nem indul el, többféle kombatibliltási módban kipróbáltam. Előre is köszi a segítségeket.
2016. szept. 23. 20:45
 1/4 fersk ***** válasza:
DirectX 9.c telepítés segíthet. Win 10 esetén ez problémás lehet. Ha ez lesz az új gond, kérdezz rá újra.
2016. szept. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A diretytel nem lett gond, a dxdiag továbbra is 12-nek látja, de a játék így se megy. Win7, xp, és vista módban is próbáltam.


A dirext 9 -et hogy törlöm?

2016. szept. 25. 16:46
 3/4 fersk ***** válasza:
Miért törölnéd? Rendszergazdaként próbálod?
2016. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, de sajnos sehogyse indul. :) De túlélem, mert az összes többi játék megy, pl Avatar, Sw jka, kotor 1-2, Warcraft. Nem is törlöm a diretx9-et mert az avatar es a warcraft jobban megy így, szebb.


Középkori stragétiaiként a Civilization 5-öt néztem ki magamnak. Érdemes megvennem? :D

2016. szept. 27. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!