Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy PS1es játékot....

Letöltöttem egy PS1es játékot. Hogyan kell kiírni?

Figyelt kérdés

Na, pontosabban: letöltöttem torrenttel ps1-psx játékot (Spyro két része, Ripto's Rage és a Glimmeres :D). Megnyitottam szépen Daemon Tools-al, utána Astroburn-el kiírtam. Eddig csodálatos is volt, de aztán egész egyszerűen nem viszi. Biztos elrontottam valamit, mert a többi kiírt játékot viszi (nem én írtam, hanem valami okos, vagy esetleg úgy vették anyáék, nem tudom), de amiket én, az nem megy. Barátom is kiírt így egy játékot, Medievilt, az egyet nem is viszi, a kettest is hosszas küszködés után...

az volna a nagy kérdésem: akkor most hogyan írjam ki?

Gondolom számít a fájlok kiterjesztése, amit nekem a Daemon Toolsba szépen megnyitott, az a .cue és az .img volt, de nem sikerült kiírni...

előre is köszönöm a segítséget ŁŁ


2010. ápr. 24. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb Alcohol 120%-kal kiírni, van hozzá külön profil (nem ismerem az általad említett progikat). Ami fontos ps játékoknál, hogy a lehető leglassabban KELL írni, mert ultrarégi fej van a konzolban, nem egy olvasóbajnok. (Persze ez egy ördögi kör, mert a mai írók meg nem tudnak lassan írni :()
2010. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :D Nem is gondoltam volna, hogy ilyen hamar kapok választ... tényleg köszi... előbb utóbb majdcsak összejön, csak úgy szeretnék már Spyrozni :DŁ
2010. ápr. 24. 01:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen csöndesen ír :O Remélem jó is lesz... ebbe 8x-os a legkisebb, 1200kb/s.. remélem jó lesz..
2010. ápr. 24. 01:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel elértem annyit, hogy beadja a fehér-narancssárga sony képernyőt, utána, ami eddig nem sikerült a barátom kiírt játékánál, beadta szépen, tisztán, feketén-pirosan a ps-es képernyőt... csak nem akar elindulni =( akinek van ötlete, várom...
2010. ápr. 24. 01:56
 5/6 anonim válasza:
Syia! a kerdesedre nem tudom a valaszt de nem tudnad elmondani nekem leesrol leesre hoy hogyan lehet letolteni a Glimmeres Syrot???? Nagyon fontos lenne.
2010. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

IMGBurnnel a legegyszerűbb. Képfájl kiírása lemezre és paff!

A lényeg, hogy mindíg képfájlből, és nem megnyitott meghajtóbol írd!

2011. jún. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!