Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of legends (lol) -ban...

League of legends (lol) -ban észrevettem egy két érdekességet, gondolom másnak is feltűnt. De ma rejtélyes dolog történt. Veletek történt már ilyesmi? Többi lent.

Figyelt kérdés

A 3vs3 jàtékmódról lenne 1-2 kérdésem.Azt tapasztaltam,hogy pvp-módban sokszor bekerül hozzànk vagy az enemy-hez egy "gép"(de volt màr hogy kettő is),tehàt nem online jàtékos,és ez biztos.A két évem alatt sokszor làttam,ebben nem is szàllnék vitàba.Nemrégen kezdtem egy kiskarit,lv 13-as és ma egy 3v3 bot elleni meccsen egy feeder és egy afk-val voltam(0-25).Máskor is lehoztam màr ilyen meccseket simàn,de most az egyik enemy botot egyszerűen nem lehetett megölni,pedig már semmi élete nem volt és egyszerűen nem halt meg(Miss Fortune bot).Nem a bénasàgom miatt,és tudok

játszani,mielőtt szétszednétek :)A meccs végén kiìrta hogy "statisztika kihagyása"...10percig ez volt kiìrva,meguntam kiléptem,a màr lejárt mérkőzésből és a jàtékból is.10perc múlva újra felnéztem,ekkor kiìrta a rendszer hogy a mérkőzés még mindìg tart,és "visszacsatlakozàs".Rányomtam semmi.3x kiléptem vissza,rànyomàs vissza...semmi.A mérkőzés adatai sőt ez a mérkőzés is kitörlődött a rendszerből,semmi nyoma.A jàték alatt volt egy olyan érzésem,mintha a riot kedves munkatársai szórakoznànak.



#League of Legends #Riot #Kanyargó rengeteg
2016. szept. 27. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Egész nap ilyen hibákkal küszködött a lol mindenkinek, nekem is. (visszacsatlakozás és statisztika)

A bot/player részt pedig elképzelhetetlennek tartom, elég nagy bug kellett volna ahhoz.

Főleg, ha ezt vesszük számításba, hogy ha az ember egy bot teambe kerül, akkor azt valószínűleg szóvá teszi chaten.

2016. szept. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy szellemjáték.
2016. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
eme rejtélyes dolog neve: lagg/bug sz*r net/gép
2016. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!