Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amely...

Druszan111 kérdése:

Létezik olyan program amely áttudja alakítani a 2d-s monitor képernyőjét 3d-s képre?

Figyelt kérdés

Van egy 3d-s tévénk amelyben van egy olyan opció hogy 2d->3d a sima adást átalakítja 3d be vagy sbs/ou képet alakít megfelelően.(persze szemüveggel)

és egy olyan programra gondoltam ami pl ha elindítok egy filmet ami sbs vagy ou képet ad át alakítja e a képernyőt úgy hogy szemüveggel lehessen látni 3d ben.

Tudom van olyan program ami a videót átalakítja a lejátszásnál, de olyan kéne ami az egész képernyőt áttudja alakítani. (pl netes youtube videót)



2016. szept. 28. 23:59
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Játékkal működik, videóval nem próbáltam, de a leírása szerint tudja: TriDef3D.

[link]

Én az anaglyph megoldást próbáltam (piros-kék szemüveg), mert sima 2D monitorom van.

2016. szept. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ megnézem a programot amint lehetőségem lesz rá.

Egy kérdés ezzel a programmal kapcsolatba:

Csak a piros kék 3d s hatást tudja átalakítani vagy esetleg a sima szines ou/sbs módra is használható?

:)

2016. szept. 30. 01:49
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
SBS-t tud, illetve Line Interlaced-et ír.
2016. szept. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 30. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!