Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítése windows...

Windows 10 telepítése windows 8.1 ről?

Figyelt kérdés

Nekem a windows 3 mp alatt be boot-ol és a bejelenkezés után is 5 mp-val használható a rendszed de nem tudok windowst telepíteni mert az alaplapi képet és a bios gombot csak 1 mp ig látom.

Rendszeren belül nem enged telepíteni. Pendrive rol akarom felrakni a win 10-et kipróbálás gyaránt.

valaki segítene?



2016. okt. 2. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel próbáltad? [link]

Ha UEFI-s a gép akkor be tudsz lépni az UEFI menübe ahol be lehet állítani a bootolást ha Win8.1-ben rákattintasz az újraindításra miközben nyomod a shiftet. Behoz egy menüt, itt menj rá arra amin van egy csavarhúzó (Hibaelhárítás v ilyesmi), aztán az UEFI beállításokra.

Vagy nyomd nagyon gyorsan a gombokat amikor bekapcsol a gép

2016. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már megvan de köszi! kihúztam a sata csatlakozót beraktam a pendrive ot átraktam alapártelmezetre visszaraktam a sata kábelt és telepítettem utána ugyan ez a satával
2016. okt. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!