Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy oldjam meg a SpeakBoard ot?

Hogy oldjam meg a SpeakBoard ot?

Figyelt kérdés

Van fent egy remek win7 verzió csak az a probléma hogy először más forrásból tettem fel egyet aminek le járt a próba ideje. így amikor le törlöm és fel teszem a másikat nem reagál a le írt regisztrációs utasításokra. azt írja ki hogy sajnos le járt.


Az Activation exe fájlt is hiába írom át mert akkor meg nem indul el.


2016. okt. 5. 03:52
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
SpeakBoard (Windows 7 kompatibilis!) elég ezt be másolni googléba.
2016. okt. 5. 03:55
 2/27 A kérdező kommentje:
Valahogy el kéne érni hogy úgy fogja fel mintha még nem járt volna le.
2016. okt. 5. 03:57
 3/27 DjImipapa ***** válasza:
Regisztryből le kellene szedni az előző verziót.... lehetséges hogy revouninstallerrel kellene eltávolítani, az elvileg mindent leszed...vagy+ccleaner a nyomok takarításához
2016. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 DjImipapa ***** válasza:

4. A telepítési könyvtárban az Activate.exe-t nevezzük át Activate.ex_-re —Vagy— TÖRÖLD ki az Activate.ini-vel együtt mivel nem kell és kész !!

Kitöröltem, nem indult... indítójára jobbegér-kompatibilitás!!! XP módba teszi, indítja, működik!:)

2016. okt. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
CCleaner le futtattam. Nekem alapból xp servízpack 3 on van. Ami történik rá kattintok az ikonra vagy a totalban az indítóra és nem történik semmi.
2016. okt. 5. 22:16
 6/27 A kérdező kommentje:
Még a kulcsot sem kéri ha ki törlöm az activate fájlt.
2016. okt. 5. 22:18
 7/27 DjImipapa ***** válasza:
Nyilván nem kéri... azé lett törölve. Kompatibilitást próbáltad? Nameg lehet nem jó a progi ami nálad van....:)
2016. okt. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Persze mondtam hogy xpn van alapból. A program biztosan jó mert amíg nem törlöm ki az activate exe fájlt addig elindul. De már le járt a próba licens így nem indul el csak kéri a regisztrációs kódot. Ha viszont ki törlöm azt az activate fájlt egyáltalán nem reagál semmit. Mit tudok neki csinálni?
2016. okt. 6. 22:59
 9/27 DjImipapa ***** válasza:
2016. okt. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Na most ha meg van a program mit csináljak vele? Semmit sem talált. De a speak akkor is azt írja ki hogy a próba verzió lejárt. Semmi reg fájlt nem találok. Se a Revo Uninstallerel sem a start keresőben.
2016. okt. 7. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!