Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a GTA V nek? Miért...

Mi a baja a GTA V nek? Miért dob ki?

Figyelt kérdés

Fel telepítettem rendesen, a gépem is megvan hozzá és mégis amikor az elején be jön a kezdő vidó, be töltődik az 5 csillag a jobb sarokban akkor ki dob, hogy az alkalmazás leállt "apprash" hiba.

Intel Core i5 3230M 2.6Ghz

8Gb ddr3

Intel HD4000 és egy AMD radeon 7670m

windows 7 64 bit


Ötletek?


2016. okt. 6. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti akkor valószínüleg rossz a törés
2016. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem
2016. okt. 6. 18:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs vele probléma mert másoknak működik.

Frissítettem de így is be lép, 5 másodpercig kb. van kép és hirtelen hibaüzenet.

"apcrash"

Frissítettem a drivereket, letöltöttem a direct x et újra de mindig ugyan ezt csinálja..

Hozzá teszem másoknak ugyan ezzel a konfigurációval megy a játék, rengeteg youtubos vidi is van.

2016. okt. 6. 19:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben el jutottam odáig, hogy a rockstar clubot le töröltem és fel raktam újból, most már odáig megy a játék, hogy a story mododt tölti...de olyan 1 2 perc után megint hibát észlel.
2016. okt. 8. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!