Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A program működése leállt! Miért?

RendyMarsh kérdése:

A program működése leállt! Miért?

Figyelt kérdés

C:\Users\f\AppData\Local\Temp\WEREDE6.tmp.WERInternalMetadata.xml

C:\Users\f\AppData\Local\Temp\WER8E8.tmp.appcompat.txt

C:\Users\f\AppData\Local\Temp\WERA50.tmp.mdmp


Ez a probléma leírásat segítő fájlok.


Bármit feltelepítek majd elindítnám ezt a hibaüzenetet kapom és így semmilyen programot nem tudok használni csak ami már fel volt telepítve körülbelül egy olyan két hónapja. Kicsit utánaolvastam de azon kívül hogy ezek a probléma leírásat segítő fájlok arra szolgálnak hogy a káros dolgoktól megyédjenek azon kívül mást nem találtam. És elméletileg azért kapom ezt a hibaüzenetet mert vírust kaptak ezek a fájlok de a vírusírtó meg nem talál semmit.

Mit tegyek hogy tudjak újta programokat használni?



#Windows #vírus #működés #hiba #program. leállt
2016. okt. 6. 18:10
 1/3 tabaki ***** válasza:

Ha kell, én becsszóra elhiszem, hogy ezek fontos fájlok, de hátha van, aki mégis szívesen beléjük pillantana. Szerintem töltsd fel valami számunkra is elérhető helyre, hogy aki ért hozzá, megvizsgálhassa őket -- egyébként nem én leszek az illető, mert gőzöm sincs, mit lehet velük kezdeni.

Viszont minden hozzá nem értésem dacára fennakadtam azon, hogy egy xml- vagy txt- vagy memóriadump-fájl hogyan kaphat vírust. Miből gondolod, hogy ez a probléma oka? A fentiek inkább valami naplófájloknak tűnnek, talán éppen ezek őrizhették meg az utolsó pillanatok eseményeit.

2016. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pap dániel péter válasza:

#1 válaszoló: tudom nem értesz hozzá, de kérlek ne akadj fenn azon, hogy vírusos1 txt. nagyon gyakori. viszont igazad volt abban hogy valamilyen fontos információt tartalmaz és azt mások is látni szerertnék. így többet nem tudok mondani.

Majd jönnek az okosok és mondanak jobbat

2016. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én újratelepítést javasolnék ez esetben.
2016. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!