Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tehát a kérdés a következő...

Tehát a kérdés a következő lenn:Mit csináljak hogy miközben töltőn van a laptop ugyanannyi fps em legyen mint a win 10 frissítés előtt?

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a Win 10 frissített ez után elindítottam a steamet majd a Counter Strike Global Offensivet (CS:GO). Elindult rendesen körülbelül 10 percet játszottam majd feltettem töltőre a laptop amin játszottam. Egy pillanatra fekete lett a képernyő majd visszajött a játék és a 60-70 fps ről hirtelen leesett 10-20 ra! Ez után kihúztam a töltőt és több lett az fps. Ezek a problőmák csak a win 10 frissítés után jelentkeztek.

#Windows #CS:GO #töltőn kevesebb az fps mint amúgy
2016. okt. 8. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A windows 10-el alapvetően hatalmas problémák vannak van ennél sokkal csúnyább is, de az is lehet hogy nálad is az a gond ami nálam sokszor (bár én nem lap-top)-ot használok játékra. Az, hogy egyszer csak felkúrja a vga gpu órajelét kb a maxon túl (de pl akkor is amikor mondjuk semmijen játék nem fut:D) ami egyébként nem valami vicces egyszer csak elkezdenek zuhogni a ventik a videókártyán...utánna néztem ez is egy windows 10-es frissítési probléma. Tehát én azzal oldottam meg az egész problémát, hogy felraktam a windowst és alapjában véve kikapcsolatam minden frissítést, mert olyan szarok hogy az valami elképesztő.


De pl alapvető probléma még frissítés után, hogy vagy bekapcsol a gép normálisan vagy nem (itt az értem ,hogy sokkal lasabb annál mint amilyen szokott lenni) több ramot eszik meg SOKKAl oktalanúl ilyesmi. Nem tudom a windows 7 is szar volt, de még mindig stabilabb mint a 10.

2016. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!