Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy operáció rendszer nélküli...

Egy operáció rendszer nélküli új laptopra lehet otthon is rátelepíteni egyet vagy szakember szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Eredeti Windows 7-em van, már párszor újratelepítettem a saját asztali számítógépemet, de vásárlok egy laptopot, így nem tudom, hogy a hardverkövetelményeken kívül van még más is, ami miatt esetleg nem tudnám feltelepíteni.

2016. okt. 9. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha OEM verzió akkor nem, mert az egy hardver környezetre lehet csak aktiválni.

Illetve jó pár mai notebook -hoz fabrikálni kell a telepítőt, főleg alaplapi chipset / sata vezélrő miatt.

2016. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OEM, de mivel kaptam egy rokontól, így valószínű, hogy legalább egyszer fel is volt telepítve.
2016. okt. 9. 21:05
 3/4 Lajos54 ***** válasza:
A telepítés még csak menne, de aktiválni már valószínűleg nem engedi. Esetleg telefonos aktiválással van valami esély, de igazából ehhez az kellene, hogy az "eredeti helyén" (vagyis a másik számítógépen) már ne legyen fenn.
2016. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
Ja, és mint H.Tibor írta, előtte nem árt megnézni, hogy az a laptop egyáltalán alkalmas-e a Win 7 futtatására.
2016. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!