Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 probléma miért...

Lordvipi kérdése:

Windows 10 probléma miért tölti le a win10 a win10re erre lennék kiváncsi mert engem ez ki akasztott tiszta win 10 telepités volt és rá 2 nappal megjelent a windows. Old mappa meg a windows. BT mappa ezek a microsoftosok hülyék?

Figyelt kérdés

#win10-re_automatikusan_win10_települ
2016. okt. 10. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Az egyik munkahelyemen, amikor elindítom a számítógépeket (Win10), azon izgulok, hogy vajon melyiknek lesz megint valami baja... ...általában sohasem tudom meg a probléma okát, csak választhatok, hogy visszaállítom egy előző még jó állapotba, vagy az egész gépet alapállapotba állítom. Volt, amikor eltüntek a rátelepített programok. ...ezek pályázati gépek, és minden legális.


Ez a Microsoft "legutolsó operációs rendszere", amelyet már csak frissítenek (2 naponta) :-)...


Mellesleg a laptopomra telepített illegális Windows 10 tökéletesen fut kb. július-augusztus óta... ...de most vettem észre, hogy itt is van egy "Windows.old" (laza 13,6GB), kösz, hogy szóltál! :-)


Ez biztosan azért van, mert jött ugye az Anniversary, és ha véletlenül nem telepedett volna fel, akkor a "régi"-ből még visszaállt volna...


A Microsoft úgy van vele, hogy elfér az a gépen, sokat fejlődött a Windows 3.1 óta, ami talán 7 darab 3'5"-os (1.4MB) kislemezre ráfért... :-)

2016. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazmondó, ez valami kisegítő iskola, ahol dolgozol?
2016. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2-nek...


A kérdésre válaszolj! :-)


Ebben az iskolában szívesen várunk, legalább lennének barátaid! :-)

2016. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
eredeti win10-em van a kérdésemre még mindig nem kaptam választ
2016. okt. 10. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.


olvasnivaló:

[link]


[link]

2016. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ezt a windows old mappát hol találtátok?

én nem látom, de nekem is lefrissítette anniversary-ra, szóval bitos lennie kellene nekem is valahol, mert megcsappant a helyem :D

2016. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A C meghajtón kell lennie, de 30 nap után törlődik magától.
2016. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4-esnek (kérdező):


Én válaszoltam rá, csak nem olvastad el.


Jaaa vagy a kérdés az volt, hogy: "ezek a microsoftosok hülyék?"


Nos erre tényleg nem válaszoltam... ...nem hülyék, csak jó helyre születtek és kihasználják a hülyéket... :-)

2016. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!