Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legpuritánabb,...

Melyik a legpuritánabb, legkevésbé frissítő, legjobb windows?

Figyelt kérdés

home vagy enterprise?


asszem van még a professional, na azt biztosan nem felel meg a kritériumoknak :D


2016. okt. 10. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A frissítési mechanizmus Windows verzión (7/8/10) belül egységes, semmi köze ahhoz, hogy Home vagy Enterprise.


A legkevésbé frissítő Windows az XP és az annál régebbiek.

2016. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

akkor rosszul tudod mert egyáltalán nem egységesen frissítik ezeket a kiadásokat..

ha minden igaz, az enterpriset csak évente vagy kétévente frissítik, mert a sok kis xart frissítgetik állandóan, mint amik pl: a pro-ban is vannak...


XP... ez viccnek is rossz volt...

2016. okt. 10. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Az XP-t már egyáltalán nem frissítik, maximum ha újratelepíted, és puritánnak puritán, szóval nem tudom, mi a bajod vele.

Ja, és fényévekkel stabilabb mint a Vista, 8, meg az összes többi ilyen félig kész teszteletlen microshit szutyok, nulla szervizcsomaggal.

2016. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A windows 7 ebből a szempontból most nagyon jó lett. Minden hónapban egyetlen frissítés jön ki, és abban benne van minden. (Elvileg visszamenőleg is.) Ettől max. sürgősségi esetben térnek el.
2016. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


> akkor rosszul tudod mert egyáltalán nem egységesen frissítik ezeket a kiadásokat..

> ha minden igaz, az enterpriset csak évente vagy kétévente frissítik, mert a sok kis xart frissítgetik állandóan, mint amik pl: a pro-ban is vannak...


Akkor mi értelme is van a kérdésednek, ha tudod a választ? :D

2016. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legpuritánabb? Lol Windows 1.0 :D

A legkevésbé frissitő? Win XP vagy az előtti: már egyáltalán nem frissit.

Legjobb? Ez szubjektiv, de Win7 vagy 8.1


Amugy ha stabil, gyors rendszer kell, ami nem frissit állandóan és nem indulgat újra miatta, akkor Linux.

2016. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké akkor a win 10-ek közül melyik a legpuritánabb?
2016. okt. 10. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Win10-ből mind egyformán ronda és "dumbware", azaz hülyéknek készült.
2016. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ha minden igaz, az enterpriset csak évente vagy kétévente frissítik, mert a sok kis xart frissítgetik állandóan, mint amik pl: a pro-ban is vannak..."


Nem tudom, mire gondolhattál itt, de ez így ebben a formában nem igaz, mivel a Pro, az Enterprise, és az Ultimate lényegében ugyanazon funkciókat tartalmazzák, csak más felhasználásra készültek.


Amikben a fent említett 3 tulajdonságai nincsenek meg, az a Win 7 HP, HB, Starter, Win 10 Home (talán)...

2016. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jó de én LTSB verziót akarok feltenni... ezt olvastam a torrent oldalon


és azt tuti nem frissítik

és azt akarom feltenni

vélemények?

2016. okt. 11. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!