Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom már hónapok...

Miért nem tudom már hónapok óta frissíteni az Adobe Flash Playert?

Figyelt kérdés

Kb.2-3 hónapja nem tudom frissíteni az Adobe Flash Playert, lehet, hogy az operációs rendszerem már nem is képes rá? XP van gépemen, 32 bites. Lehetséges XP-vel frissíteni az Adobbét? Van egy másik fura tünet is: a youtube-on a videók hangja gyakran recseg, amit esetleg helyre tudok úgy hozni, hogy frissítem az oldalt, de néha ezt négyszer-ötször kell megtenni ahhoz, hogy jól játssza le a hangot. Ez is az elavult Abode Flash miatt lehet? Még furább, hogy hasonló recsegést véletlenszerűen a gépre letöltött videók is produkálnak. Biztos, hogy nem a felvételekben van a hiba, mert ugyanazon a helyen hol jól szól, hol nem. Szuper lenne, ha valahogy mégis le tudnám tölteni a friss Abodét az XP-vel is, erre a gépre nem tudok új Windows-t telepíteni. A gépem tulajdonságai:


Alaplap: ASUS P5N73-AM

Processzor: Intel CPU E1400 2GHz

RAM: Kingstone DDR2 2G

merevlemez: Maxtor HDD Sata 250G

Videókártya: ASUS VGA Nvidia 8400GS


Operációs rendszer: XP, 32 bites



2016. okt. 19. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a gépre letöltött videók is recsegnek néha, akkor nem hiszem, hogy a flash player hibája lenne ez.

Egyébként milyen hibát ír ki? miért nem engedi telepíteni?


Az adoba oldalán úgy van feltűntetve, hogy fut 32-bites xp-n

2016. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sheo: Azt írja ki: Connection Error Pedig van net kapcsolatom.
2016. okt. 19. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt telepíteni:

[link]


Egyébként sp3-as az xp-d?

2016. okt. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!