Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gépem alvó módba váltott...

Gépem alvó módba váltott telepités közben, ezúttal mibaja?

Figyelt kérdés
Hetekig amiatt szenvedtem hogy 20 percenként felébredt alvó módbol most meg akkoris alvó módba vált ha éppen fut a letöltés/feltöltés és rádásul mostmár akkoris amikor telepitek. még hasonló esetet se tudtam kigooglezni angol nyelven. ilyenkor mit kell vagy hol a hiba?

2016. okt. 20. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyu az egyáltalán nem probléma, ha alvó módba kapcsol letöltéskor/feltöltéskor ugyan úgy megy tovább:D telepítésnél sem szokott probléma lenni...ugyan úgy csinálja a dolgát szépen kussban (néha megesik, hogy okozhat problémát tudom ), de akkor mozgasd meg az egeret:D:D
2016. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy kapcsold ki a pi*sába az alvó módot.*
2016. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alvó Mód. Kikapcsol a gép érted? nem müködik nem mennek a ventillátorok nemvilágít nem dolgozik a gép. Offba megy. és ha valami folyamatban van nemkéne bealudnia
2016. okt. 21. 01:42
 4/5 anonim ***** válasza:

A vindóznak az az alapértelmezett beállítása, hogy x idő után elalszik, ha nem érzékel felhasználói aktivitást. Egyes programok billentyűleütéseket szimulálnak, hogy ezt megakadályozzák, mások nem. Úgy tűnik, hogy az éppen futó telepítő nem tette.


A megoldás bemászni a vezérlőpultba, és az energia beállításokban az alvási időt fentebb állítani, vagy ki is kapcsolni, ha épp nincs rá szükség.

2016. okt. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló tudatta, energiagazdálkodásoknál a sémát tudod módosítani és megoldódik a gond.
2016. okt. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!