Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes, (ahhoz képest) jó...

Ingyenes, (ahhoz képest) jó hangváltoztató program?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Készítek egy animációt, két férfi szereplővel, akik beszélnek. Én viszont csaj vagyok, és a "természetesen" elmélyített hangom nem elég jó a karaktereknek. Első animációm amúgy, szóval amíg nem tudok valami minőségit letenni az asztalra addig nem akarok szinkronhangot keresni (plusz, ahhoz hogy valakivel - valakikkel - dolgozzak, ahhoz tapasztalat és idő kell, de egyikből sincs túl sok, sajnos)


Olyan programot keresek, amivel előre felvett anyagot tudok módosítani (férfiasítani?) és nem rögtön változtatja meg a hangot.

(nagyon forgalmas út mellett lakom, a hangszigetelés megoldhatatlan, kénytelen vagyok késő este felvenni amikor alig van autó, de akkor már nem lesz se türelmem se energiám macerálni vele, hanem amikor rendesen ébren leszek)


2016. okt. 21. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

még mindig audacity


(miért van az, hogy évek óta napi 2szer feltevődik itt ez a slágerkérdés?)

2016. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az hagyján, de amikor ezek az emberek írják a kérdést, az arcukba jön a figyelmeztetés, hogy vigyázz, mert előtted ezt már néhány ezren megkérdezték. Ezt hogy nem veszik észre ? Lehet hogy olvasni nem tudnak, csak írni ?
2016. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!