Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mini Laptop-ot hol és mennyiért?

Mini Laptop-ot hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
Sziasztok venni akarnék egy Mini laptop-ot, de az milyen gyors? mert azt mondják hogy lassú , és milyet lehetne venni ami gyors de nem nagyon sok pénzért?
2010. ápr. 26. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nézegess a neten.... amugy 100e alatt nem találsz jót fontos a gyorsaságot illetően! Processzor,RAM ééés mire akarod ezt használni ?:) mert netezésre a laptop tőkéletes de ha télleg csak neteznél akkor Netbookot ajánlom ééés még egy utoló xP ha bármi kérdésed van www.gepigeny.hu segítőkészek jófejek nekem is ha kérdésem van odamegyek :D vagy ide :P na sok sikert ha még kérdezni valamit írj pü-t :)
2010. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Netezésre akarnám használni, csak gyors legyen a notebok vagy a laptop de van olyan hogy mini-notebok ?
2010. ápr. 26. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Elmész, a tescoba, ott 60 ezerért kapsz egyet, amin windows is van, és netre tökéletesen megfelel. Nekem egyébként ilyenem van, csak netre használom, és nagyon gyors.
2010. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia ha netbookot keresel akkor.: ipon, edigital, edigital -tól már rendeltem pár dolgot és nem volt velük probléma.

Ha veszel akkor Asus és Dell márkákat ajánlom. Azt nem tudom pontosan neked megmondani hogy mennyire lassú és mennyire gyors, esetleg vásárlói tapasztalatok jöhetnek.

pl. ilyesmi.:


[link]

2010. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés köszönöm szépen a tanácsokat és meg gondolom lehet hogy a tesco-ban veszek közel vagyok hozzá mivel nyíregyen lakom
2010. ápr. 30. 00:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Na megszerezted a laptopot? A második válaszolo vagyok.
2010. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha-aha
2010. nov. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!