Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy windows 10-hez...

Windows 7 vagy windows 10-hez való driverek kompatibilisek windows 8.1-el?

Figyelt kérdés
HP-AE10NH V2G88EA gépemhez kellenének win 8.1-hez való driverek, de a HP oldalán csak win 7-hez és win 10-hez ad ki drivereket. Ezért szeretném tudni, hogy valamelyik esetleg jó lenne-e? Vagy tud vki olyan oldalt, ahonnan le lehetne szedni a géphez való win 8.1-es drivereket?
2016. okt. 23. 11:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, HP-AE103NH V2G88EA-t akartam írni.
2016. okt. 23. 11:30
 2/4 Dongaben ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés! Fura, hogy nincs Win 8-hoz driver... Ezt csak kipróbálással lehet eldönteni. Hacsak, nincs valaki, aki már járt így...
2016. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lindmayer ***** válasza:
elsőként én a hetes driverét próbálnám, hisz valószínű, hogy azért nem készítettek 8-as illetve 8.1-es drivert, mert kompatibilis vele
2016. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, én is arra gondoltam, hogy a 7-es talán jó lehet a 8.1-hez. Hát, majd kiderül, ha kipróbálom. Remélem működni fog.
2016. okt. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!