Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudok most tenni?

Mit tudok most tenni?

Figyelt kérdés
Magyar Windows-al regisztráltam World of Tanksbe, és most vettem egy gépet, amin német Windows van, és csak az angol wotot tudtam leszedni. Nem engedi magyarra állítani, és belépni sem.

2016. okt. 23. 21:51
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Lecseréled magyar win.....re😃ennyi.
2016. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ameridian válasza:
Amennyire én tudom a WoT-nál a lényeg az hogy melyik szerverre regisztráltál és nem a nyelv. A megfelelő szerver kliens programját töltsd le. Amennyiben arra akarsz bejelentkezni ahova regisztráltál és feltételezhetően megfelelő e-mail címmel, jelszóval akkor működnie kell. A kliensprogram jobb felső sarkában kell lennie egy "settings" avagy beaállítások (nem tudom németül bocsi) és ott tudod állítani a nyelvet.
2016. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet ,hogy a nyelv csomagot kicseréled jó lesz.

[link]

2016. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ameridian válasza:
Hmm, emellett a klienst nem tudod magyarra állítani - nincs lokalizálva, de van angol, francia, spanyol, portugál, kínai és japán nyelv. Automatikusan az tartózkodási helyednek megfelelő klienst töltöd le, esetleg ezt újratelepítheted. Nem hiszem hogy a Win állítására szükség van hacsak nem zavar az kimondottan. Akkor a nyelvi csomag telepítése bőven elegendő és csak át kell állítani.
2016. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!