Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most vettem egy notebookot....

Most vettem egy notebookot. (Navon Stark NX11) És van vele pár prolémám. Van itt olya aki ért ehhez a típushoz? (többi lent)?

Figyelt kérdés

Alapból nem volt rajta windows,de azt megoldottuk,de ugye kellenek még drivek, hogy bizonyos funkciók működjenek pl.:internet használata stb... És egyet nem találok sehol...azt ami a hangért felelős.

Valamint a másik problémám,hogy nem jelzi az akkumulátor állapotát. Hogyan tudnám ezeket megoldani vagy honnan kérjek ez ügyben segítséget?



2016. okt. 30. 12:28
1 2 3 4
 1/33 xBart válasza:
nekem is pont ugyan ezek a problémáim! probáltam több driver telepítővel, más windows-al, bios beállításokkal, stb, de még a weben se találtam semmi nyomát ennek a szériának, sőt a navon más termékének, ami nem gps vagy telefon. Nagy valószínűséggel széria hibás, vagy csak nem készítettek hozzá megfelelő driver telepítőket! Hétfőn utána érdeklődünk a boltban, majd ott talán mondanak vmit!
2016. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
A Windows-t hogy sikerült feltelepíteni? Mert nekem még az se megy. Sehogy sem akar pendrive-ról bootolni.
2016. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 mapali55 válasza:
Tegnap én is vettem egy ilyen gépet.Bekapcsolás után megnéztem a menüjét,de nem tudtam utána kikapcsolni.Aztán nagy nehezen kikapcsolt,de most már nem lehet bekapcsolni.Ma megy vissza az euronicsbe.Egyébként a windows 10 telepítés engem is érdekel.Nem tudom,hogy a 64 bites változat fel mehet erre.Nx14-nél olvastam,hogy nem volt egyszerű a windows telepítése ill. hiányoznak a driverek.
2016. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
Szia!Én is vettem a múlt héten egyet.Nekem sem sikerült beállítani a hangot.Vissza vittem,ott mondták,hogy nem ez az első gép,amit emiatt vittek vissza.Windows 10-et úgy tudsz rátenni,hogy letöltöd a Rufus 2.9 programot,és ott a következőket állíts be : A particiós sémát GPT-re,a file rendszert Fat32-re!Ha van windows telepítőt,akkor csinálj belőle ISO file-t!Majd add meg az ISO-file-t,amikor minden megvan,akkor csak indítás. A eindows 32 bites legyen!!!Ha így csinálod meg a telepítő USB-t,akkor bootolni fog róla.
2016. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
És a hangról semmi változás nem lett senkinek??
2016. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 mapali válasza:
Köszi a windows telepitési leirást.Pillanatnyilag van egy utalványom mivel nem volt az euronicsben másik készülék,de ezek után meggondolandó- hogyha a hangot nem lehet becserkészni-hogy egyáltalán érdemes-e megvenni.Tetszene a készülék egyébként mert amire én akartam volna használni arra megfelelt volna.Az NX14-en telepített windows 10 van azon gondolom működik a hang is,ott is megoldották ezt valahogyan.
2016. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan elakadtam a telepítésnél.

Win10 MediaCreationTool.exe-vel csináltam telepítő USB-t és az el is indul, de nem lát semmi meghajtót amire települhetne. Gyártó honlapját én se találom.

Milyen drivert adtatok meg telepítéskor hogy lássa az internal 32GB kingston drive-t?

2016. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

NX14-hez HD Graphics drivert tatáltam intelnél, amiben van sound driver is.

Az nem jó a hanghoz akinek már a telepítés megvolt?

[link]


Ezután egy directx meg egy vcredist és már megy is a game.

2016. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Egy driver kivételével mindent felpakol ez:

[link]

Ugyan az az Intel chipset install való az NX11-hez is mint a Lenovohoz.

Csináltam ilyen előtte utána képet:

[link]

:)

2016. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

A maradék egy drivert pedig egy telepített NX14 \Windows\System32\DriverStore\FileRepository-jából kibányásztam és oda tettem a képek mellé.

Intel(R) Trusted Execution Engine Interface

2016. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!