Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most vettem egy notebookot....

Most vettem egy notebookot. (Navon Stark NX11) És van vele pár prolémám. Van itt olya aki ért ehhez a típushoz? (többi lent)?

Figyelt kérdés

Alapból nem volt rajta windows,de azt megoldottuk,de ugye kellenek még drivek, hogy bizonyos funkciók működjenek pl.:internet használata stb... És egyet nem találok sehol...azt ami a hangért felelős.

Valamint a másik problémám,hogy nem jelzi az akkumulátor állapotát. Hogyan tudnám ezeket megoldani vagy honnan kérjek ez ügyben segítséget?



2016. okt. 30. 12:28
1 2 3 4
 31/33 patrik vajk ***** válasza:
Szükséges driverek 32-bitbes winhez használhatóak csak talán még win 10-hez is jók mindkét modell esetében: [link]
2018. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 carac válasza:
nos megoldódott a probléma.win 10 home x86 tökéletes müködés frissétésel is minden működik.van [link] oladal és ott a BayTrail chipset driver kell letölteni semmi mást.! utána ki csomagol az asztalra mikor ez megvan mappa megnyit azzon belül 2 mappa lesz INSTALLER és a SCRIPT. elöször a SCRIPT nyisd meg INSTAL.BAT fájlt futazsd rendszergazdaként mikor ez települt látnifogod hogy már hang is van söt mindent telepit a gépre. utána INSTALLER mappa szintén rendszergazdaként futatotd a setupot és kész. minden müködik tökéletesen. 64 gb ig lehet böviteni a tárhelyét és a vgat a biosban 512 ig húzhatod.
2018. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 zero19298 válasza:
nekem csak a laptop driver segitett [link] tölsd le a pakot ès frissisd az illesztő programot a pakbòl ès kèsz
2021. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!