Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú és akadozó a...

Otrodon kérdése:

Miért lassú és akadozó a munkavégzése a bittorrentnek és az utorrentnek?

Figyelt kérdés

Nemrég újítottam fel a számítógépemet és ezen az újabb gépen mind a bittorrent, mind az utorrent lassan működik és akadozva működik.

Ezt úgy értem h először legalább 5 percig tart a bittorrentnek, hogy elindítsa magát. Majd megint 5 percet kell várnom amíg mindent betölt, hogy tudjak csinálni a programon belül bármit (vagy vmilyen beállítást átállítani vagy elindítani egy letöltést vagy bármit). Majd ez a 10 perc után pl. ha rákattintok a beállításokra megint vagy 5 perc amíg legördül a kis ablak a beállítási lehetőségekkel.

A probléma nem a gépem teljesítményéből fakad (i7-6700k proci, 16 GB DDR5 RAM, MSI B150 M3 Gaming lap, csak hogy meggyőzzelek titeket :D)

Szerintetek mi lehet a baj?

Minden választ előre köszönök.


2016. okt. 30. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
valami a háttérben rohadtul terheli a gépedet. 5 perc startup egy torrent kliensnek még 386-oson is lassúnak számítana.
2016. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre, de ez csak a torrentnél fordul elő.

Játékok, böngésző vagy minden más egyéb program esetében minden egyből betöltődik.

2016. okt. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!