Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
RED_Den nevű felhasználó kérdése:

Lehet több profil beállítani mint a korábban jól ismert rendszereknél? IOS profilbeállítások vannak? Lehet több profilt létrehozni? Mondjuk, hogy különböző jelkódhoz különböző lehetőségek, vagy csak megjelölt mappákat lássanak. Van ilyen?

Kaptam a cégemtől egy IPAD2-est. Nagyon meg vagyok vele elégedve de amikor hazaérek a gyerekek mindig elkérik és össze vissza állítgatva jut vissza hozzám.

Arra gondoltam milyen jó lenne ha lenne olyan mint régen a win-nél volt. kaptak egy profil nevet és ha azzal beléptek akkor csak bizonyos részekhez jutottak hozzá és a rendszergazda úgy kapta vissza az asztalát ahogyan Ő hagyta.

Keress kérdéseket hasonló témákban: IOS, rendszergazda, iPad, iPad 2, profil, Apple

2016. nov. 7. 14:07  Privát üzenet  

A válaszok
Nincs sajnos ilyen lehetőség iOS esetében. :|

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. nov. 7. 16:40 Privát üzenet
Az új iOS tudja ezt, de csak pl. az oktatási intézményeknek szállított eszközökre telepítik ezt a speciális verziót, szerintem az ottoni felhasználóknak ez nem lesz elérhető (mert akkor elég egyet venni :-) ).

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. nov. 7. 17:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan állítsam be saját profilomat a kezdőoldalra?
Ugyan az a beállítás minden bejelentkezéskor?
Android for work-ben hogyan működik a személyes és céges profil szétválasztása? Lehet úgy is, hogy céges a teló, de létrehozom benne a saját titkos profilom?
Hogyan kapcsolható ki az ASUS Suite szolgáltatása?
Mennyire látszódik rajta hogy "kamu" az ember középen?
Windows 10-en, hogy lehet a profil jelszava nélkül belépni? Esetleg alaphelyzetbe állítani cd nélkül?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!