Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 -et hogy kell telepíteni...

Pszicho88 kérdése:

Win 7 -et hogy kell telepíteni új, formázatlan winchesterre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem új winchestert. Masterbe raktam. A Dvd rom slave -be van. Formázatlan winchester. Win 7 telepítőt berakom, biosba átállítottam, hogy DVD -ről bootoljon. Win 7 -et nem telepíti, hanem csak bejön az üres Windows 7 ablak, mintha install nélkül akarná indítani. Mi a baj? Miért nem kéri a partíció formázás lehetőséget? Köszönöm a segítséget előre is.

2016. nov. 11. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy kell neki indulnia, olyankor tölti be a háttér rendszert (egy mini windows-t), amiben a telepítő fut.


Néhány gépen ez valamiért sokáig tart, láttam már ott elakadni 20 percig is. Egyszerűen hagyd ott, igyál egy kávét, vagy valami, és egy idő után tovább fog lépni a logótól, és elindul a telepítő.

2016. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Jò lett. Particionàlni utàna kell?
2016. nov. 11. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a telepítőben lépkedsz minden adni fogja magát. A partícionálás is
2016. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem jò a partìciò. Csinàlt egy 100 megàsat a. 931,5 giga mellé.

Màs partìciòt nem enged létrehozni.

Kitörölni nem lehet, se formàzni. Mit tegyek? :(

2016. nov. 11. 21:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi az a kiterjesztés a particionàlàsnàl, mikor kell?
2016. nov. 11. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor behozza a partíciókat akkor hozol létre egyet, ez legyen mondjuk 200gb. Ebből 100mb-ot le fog csípni, oda kerül a boot.

Maradt ugye egy 700gb-os, azt meg megcsinálod egy másik partíciónak, formázod ntfs-be és kész. Visszakattintassz a 200gb-os partícióra és kész.

Ha így sem megy akkoe inkább kérj meg valakit

2016. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!