Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv. Commodore 64-en, +16oson,...

Üdv. Commodore 64-en, +16oson, +4esen, melyek voltak a kedvenc programjaitok?

Figyelt kérdés
Kedvenc zenéket is ìrhattok,amelyiknek a zenéje tetszett.

#számítógép #Commodore 64 #Commodore 16 #Commodore +4 #C +4 #Szàmítógépes program #Szàmítógépes zene
2016. nov. 12. 08:16
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Nekem az Arkanoid II zenéje tetszett legjobban, még mindig a fülembe cseng, pedig már vagy 15-20 éve nem hallottam.

Egyszer rászántam magam, hogy megkeresem, de amit az emulátorral leszedtem játékot, egyiknek se olyan volt az zenéje, mint az én változatomnak, ami még magnókazettán megvolt nekem játék. :D


A kedvencem a Falcon Patrol volt, és még egy másik reálgép szimulátor, aminek a nevére már nem emlékszek. De azt ketten is lehetett játszani, az egyik vezetett a másik célzott is lőtt. Ja és a Giana Sisters, de hát az kinek nem. :)

2016. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Google-ba megvan a zenéje :) Meg zeneletöltő programokban is van sok 64-es zene :)
2016. nov. 12. 12:01
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Ez az: [link]

:)

2016. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
De jó zene Istenem..., mikor még 1 Mhz -es CPU és 64 kb RAM is elég volt a boldogságunkhoz éveken keresztül. :)
2016. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fersk ***** válasza:

Creatures

Impossible Mission 2

Gálya

2016. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jókat ìrtatok köszi.Zenékből azt hiszem az interkarate zenéje,valami díjat is nyert
2016. nov. 12. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Time flies , Bubble - bobble , Giana S , Alien2. , Bop n rumble , Inter karate , Yie ar kung-fu , Exploding fist , Hypa ball , High noon , Rick Dangerous , Flying ace , Archon . Egy vadászrepülősnek a címe nem ugrik be , felülről - hátulnézetből kellett manőverezni egy Tomcattal , az elején a súly határ miatt a géppuska lőszert , hőkövető egyéb Maverick rakétákat bombákat kellett elosztani . Volt légi vízi földi harc , 88-90 évekbeli lehetett .
2017. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A Rick Dangerous megvan okostelón.Meg a River Raid is.Amúgy van gyári c64 emulátor lemezem,több ezer játékkal :).

Uh Bop n Rumble-t el is felejtettem,de jó volt.

2017. szept. 14. 00:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Scool daze 1-2, bár ez eredetiben zx spectrumos volt. De azzal is toltam :-D
2019. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!