Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A www.webcamsimulator.com es...

A www.webcamsimulator.com es a piravi.com-rol lenne kerdesem. Ezek tenleg mukodnek? Van-e valami velemnyetek rola/ jartatok-e hasonlo siteokon? Reszletek lenn.

Figyelt kérdés

Ma hazajottem sulibol es lattam hogy valaki jart a laptopomnal. Az Opera-ban a History-ban megkaptam ezeket a site-okat es rajta meg megnyitott par "oldalt". A piravinal a Super Yahoo Messenger Archive Decoder volt megnyitva, a webcamsimulatornal meg a kovetkezo : Thank you for registering Yahoo Messenger Log Viewer... Amikor megnyitottam az utobbit, fenn, hol kiirja a site cimet/ linket pillanatra megjelent az hogy .... LIZIpc... ennyit lattam belole. Ez az en pc-m neve. Apam persze este, mikor kerdore vontam, tagadta az egeszet, es " o csak webcam-nak keresett valamit, a piravi-rol meg nem tud semmit".

Valaki tud biztosan valamit ezekrol az oldalakrol? Velemeny? Most biztos, hogy rajta van a pc-men ez? ( ha regisztralt )


2010. ápr. 28. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Guglizz rá!

Webcam Simulator: Adds a virtual software camera to your operating system and allows you to use it as a real camera.

Piravi: Silently monitor the remote computer desktop, web cam and microphone. Without that person knowing it !!!


Szerintem a második neccesebb téma, a lényeg, hogy mindent meg tudnak annak segítségével figyelni (tehát ezt is)

Ne is haragudj, de szerintem elég perverz dolog ezt tenni szülőként! Azt akarja nézni, ahogy önkielégítessz, vagy mi?


Keress rá, hogy hogyan lehet letörölni, ha ez gondot jelent. Persze szerintem jobb lenne, ha megbeszélnéd a faterral, megmondanád, hogy magától nem netezik a gép.

2010. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!