Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kékhalálozik a gépem?

Zsoca1919 kérdése:

Miért kékhalálozik a gépem?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy bluescreenviewerrel, hogy a hiba mire utal. Mióta új alaplapom és procim van (1 hete) 3x kékhalálozott a gép, először tcpip-re utalt, utána network-re mind kétszer. Meg DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL -t ír. Egész pontosan ezekre utalt.

NDIS (Network Driver Interface Specification) , ndis.sys

Network I/O Subsystem , NETIO.SYS

TCP/IP-illesztőprogram , tcpip.sys

A lényeg hogy a vinyót kiszedtem a régebbi gépemből és átraktam ebbe, de nem telepítettem újra, csak felrakta a drivereket és megy. Játékok is szépen mennek, csak hát 2 naponta kékhalál. Win 10 Pro x64 van. Régi alaplap: MSI B75MA-E33 mostani MSI H97 GAMING 3. Haveromnak is többször kékhalálozik ugyan ezen hibák miatt. Nem lehet, hogy a Killer Network Manager miatt van ez? Előre is köszönöm a segítséget.



2016. nov. 16. 16:10
 1/1 anonim válasza:
Ennek az oka az lehet, hogy nem raktad újra a windowst! Szanj ra egy kis idot es tedd újra a rendszert
2016. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!