Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen a Linux Mint 18?

Miért ilyen a Linux Mint 18?

Figyelt kérdés
Telepítettem, teljesen jól ment minden, az internetet is felismerte, csak az a baj vele, hogy bizonyos oldalakat nem hoz be. Van olyan oldal pl. facebook, amelyet behoz, de ezt az oldalt nem tölti be, és egy csomót sem, hiába várok. Ez miért van? Driver hiba lehet? Tűzfal? és, ha igen, hogy lehet korrigálni?

2016. nov. 17. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Rakd vissza a windows-t, jobb lesz az!
2016. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Régen volt windows-om, jelenleg egy mint 17.3-asom van, de nem ez a lényeg. nem kell se a vírus, se a sok várakozás, a linux tökéletes, viszont ez nem megoldás, amit írtál. Nálatok nincs így? Mert akkor lehet, hogy globális hiba.
2016. nov. 17. 14:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Böngészőplugin, router beállítás, proxy, dns, stb... Nagyon sokminden lehet. Valami infót adjál ezekről is.
2016. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen böngészőt használsz? Cache-t próbáltad üríteni? A hálózaton más gépek sem hozzák be ezeket az oldalakat?


Kicsit több infó kell, hogy segíteni tudjunk.

#1 meg csak fikázni tudja a Linuxot, mert még sosem használta.

2016. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#4: sose fikáztam még a linuxot, és már használtam is.
2016. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Feleségem laptopján is ugyanez van, pedig az én asztalim lenovo, az ő laposa asus. Új rendszerről van szó, 0 bőngészési múlttal, és firefox is és chromium is. Nincs router, dsl kábeles.
2016. nov. 17. 20:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha nincs rá megoldás, marad a 17-es.
2016. nov. 17. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló gondom volt/van, és lehet, hogy az óra beállítás lesz a ludas, ugyanis az ssl kapcsolat felhasznál(hat)ja a pontos időt is a protokollban használt handshaking-nél.


Próbálj rákeresni a hwclock utasításra, azon belül a timezone, local time, utc, stb. beállításokra.

2016. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tom Benko ***** válasza:
Certificate rendben van? Nálam SSL-re az okozott gondokat.
2016. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8. Szinkronizáltam az időt. Egy kód segítségével egyeztettem a hardver és a rendszeridőket, gondolom, erre gondoltál, de azt írta, hogy nincs mit egyeztetni, mert kevesebb, mint párszázad másodperc eltérés van a kettő között. Ez nem jött be. A következő válaszolóét is megnézem.
2016. nov. 18. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!