Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ugy telepiteni...

Hogy lehet ugy telepiteni hogy több windows legyen a gépemen?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 14:31
 1/2 belapus ***** válasza:

Mindenképpen külön partícióra - amennyiben van rá lehetőség, külön merevlemezre - célszerű telepíteni, és a régebbitől az újabb verziók felé haladó sorrendben.

Először az XP, majd Vista, a hetes, nyolcas, végül a tízes.

2016. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

- "Nekem windows xp van a gépemen és csináltam egy windows 8.1- es telepitőt és csak akkor annyit kell csinálni hogy másik meghajtóra telepitsem?" - kérdezed.

Igen, vagy egy külön partícióra vagy egy külön merevlemezre ( ha van ).Bár úgy tudom, hogy a 8-as nem minden régebbi hardverrel kompatibilis.Talán érdemes volna előtte ezt ellenőrizni.

A Custom vagy Haladó beállítást kell választani, mert csak akkor tudod kijelölni a megfelelő - a 8-as számára létrehozott - partíciót.

2016. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!