Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 az új laptopon....

Windows 10 az új laptopon. Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Semmot nem tudok vele csinálni, annyira nem értek hozzá. Microsoft csomag csak megvásárolható, ha jól értelmezem, a chrome-ot letöltöttem de nem nyitja meg még a kezdőlapot sem. Munkahelyi laptop, de haza is hozhatom, ha itthonrol dolgozom. Viszont sehova nem haladok ezek miatt. Mi a teendő? Megmagyarazna valaki, hogy mit hol találok, hogy bánjak vele? Eddig 7es és 10es microsofttal dolgoztam csak
2016. nov. 22. 16:31
 1/6 anonim válasza:
Most az a bajod, hogy nem tudod használni vagy az operációs rendszernek van baja?
2016. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez a kérdés ellentmondás, nem lehet értelmezni.
2016. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem nagyon értek ezekhez az operációs rendszerekhez. Szóval, nekem az a régi, hagyományos kellene, amihez hozzá vagyok szokva, amit eddig haználtam. De amíg újra nem telepítik ( gondolom erre van szükség) addig használnom kell ezt az operációs rendszert, amihez pedig abszolút nem értek. Semmit nem találok meg rajta. A dokumentumok nem nyílnak meg, csak felejánlja a word, powerpoint megvásárlását a megnyitáskor. Ehhez jellene segítség, hogy mit tegyek, hogy használhassam addig is a word-ot és hasonlo programokat?
2016. nov. 22. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs rajta Ofice ezáltal sehogy sem tudod megnyitni.

Hagyományos oprendszer? a w10 is hagyományos.

2016. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mit jelent a régi, hagyományos op. rendszer? Windows XP, Linux?
2016. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg kell tanulni kezelni, előbb utóbb úgyis meg fog szűnni a régi op. rendszer
2016. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!