Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program?

Van ilyen program?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni egy szalitasi munkahelyen egy varosba tobb helyre kell ki vigyek dolgokat igy egybol nem tudom megjegyezni azt a sok helyet.Van valamilyen program amin be tudom jelolni a helyeket es ugy sorba menyek mutasa az utat mig meg nem jegyzem.
2016. nov. 30. 08:48
 1/4 RED_Den válasza:

WAZE!

...és nem csak a címet lehet megadni hanem szól is ha gond van és kikerüli a problémás helyeket.

2016. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs. Lebegjen neked a program az éterben vagy, hogy a francba képzelted ezt a kérdést?!

Egyébként meg erre vannak a GPS készülékek.

2016. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a GPS pont ezt csinálja:

Végpontnak megadod a telephelyet. Elé beszurkálod a címeket, majd a menüben találsz egy olyat, hogy útvonal optimalizálás. Ez szépen sorba teszi neked és már csaphatsz is a lovak közé.


De van még egy több ezer éves találmány is erre. PAPÍR!

Manapság ez már viccesnek tűnik, de nagy segítség volt, amikor futárként kezdtem. Sok kis településre volt összesen 60-80 címem. Ennyit egyszerre nem adtam be a GPS-nek. Erős hardvere van, szóval elbírna ennyit, de van egy olyan veszélye, hogyha nem figyelsz rá eléggé, akkor átugorhatsz vele egy-két címen. Az meg baromi kellemetlen tud lenni, ha a nap végén még találsz egy csomagot, amit 100 km-rel korábban kellett volna leadni. :)

2016. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik naviba be lehet programozni több célpontot ha erre gondolsz.
2016. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!