Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új a laptop, hogyan tudnám...

Új a laptop, hogyan tudnám vele megértetni, hogy nem kell a felkínált program?

Figyelt kérdés

A jobb alsó sarokból mindig bekúszik egy felhívás/figyelmeztetés, de engem sem most, sem a jövőben nem fog érdekelni ez a program - leginkább azért, mert már megvan, telepítettem is a laptopra. Az ajánlat egyik pontja az ingyenes próbaverzióról szól, a másik opció a megvásárlás lenne.

És a vírusirtója sem kell, amivel a gyártó összeházasodott, és már előre rátett valami hülyeséget a gépre, de konkrétan ettől még nincs működő védelmem. Erre is mást szeretnék, de nem tudom, hogy hagyja-e az "előd" a törlést? Eddig nem jártam sikerrel.


2016. dec. 2. 09:55
 1/7 Dongaben ***** válasza:
Melyik az? AVG?
2016. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

"Új a laptop, hogyan tudnám vele megértetni, hogy nem kell a felkínált program?"


:D "megértetni" LOL :D Ez tetszett, mint ha gép az emberrel lenne egyenértékű. :D Te se menny informatikusnak.


Amúgy nem vagyunk gondolatolvasók. Jah igen: gép se az. :)


Amúgy egy rendes válaszért, nehogy beszélj a következőkről:

- Milyen program ajánlkozik

- Milyen rendszert használsz

- Laptopon már alapból volt-e valamilyen rendszer, és azt használod-e.

- Említetted a vírusírót, de melyiket érted azalatt

- Mondtad a gyártót is: mégis melyik???

- Mit értesz "rátett valami hülyeséget" alatt

2016. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lajos54 ***** válasza:

Az ilyen "beúszó" reklámokat valamilyen, a gépre telepített program jeleníti meg. Megtalálása nehéz, de nem lehetetlen.

Első körben azt nézd meg, hogy a reklámra jobb egérgombbal kattintva nincs-e valami lehetőség a kikapcsolására.

Ha nem jársz sikerrel, nézd meg az automatikusan induló programokat (futtatás > msconfig

Nagy eséllyel ott megtalálod, tiltsd le. Sőt, ha a nevét innét ki tudod deríteni a programnak, törölheted is (illetve eltávolíthatod - szabályosan).

Ha olyan víruskereső van a gépen, amivel nem vagy kiegyezve (legtöbbször a McAfee), azt is eltávolíthatod Programok eltávolítása menüből. Ha onnét nem sikerül (mivel fut a program, és nem engedi magát eltávolítani) ugyanúgy az msconfigban keresd meg, tiltsd le az automatikus indulását, utána talán sikerül. Ha akkor sem, próbáld csökkentett módban.

2016. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Te se menny informatikusnak. "


Te meg nyelvésznek...xD


Menni ige egyes szám második személy felszólító mód : menj

2016. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lajos54 köszi szépen, jól tippeltél, és futtatással sikerült is kilőnöm az office-ajánlgatást.
2016. dec. 4. 00:56
 6/7 A kérdező kommentje:

tévedtem, visszajött, és kávét is főz, visszarakta a pipákat

az office-t is felajánlja rendületlenül, pedig már telepítve van, és nincs ott a pipa

2016. dec. 6. 23:44
 7/7 Lajos54 ***** válasza:

Most már talán tudod, melyik programról van szó. Ennek alapján addig keresgéld, amíg el nem sikerül távolítani.

Valószínűleg az automatikusan induló programok között van még valami, ami "visszahozza".

2016. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!