Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Yeabests. Cc eltávolítása?

Yeabests. Cc eltávolítása?

Figyelt kérdés
Feljött egy böngésző vírus a gépemre és sehogy sem akar lejönni néztem már egy csomó videót,de mind azt mutatják hogy a vezérlőpultból ki kell törölni, de nálam nincsen semmi a vezérlőpultban.Informatikust is hívtunk már az se tudja leszedni.

#vírus #böngésző #yeabests.cc
2016. dec. 9. 15:35
1 2
 1/12 csehattila94 válasza:
Próbáld meg adwcleaner-el.Annak ki kell h törölje.
2016. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fersk ***** válasza:

"Informatikust is hívtunk már az se tudja leszedni"

Azt ismerem. Szomszéd Pistikének hívják.

2016. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tényleg informatikus...

ő rakta ösze a gépet és eddig ha ráment egy nagyobb vírus ő is szedte le.egyébként meg tényleg erőszakos kis vírus.

2016. dec. 9. 18:26
 4/12 fersk ***** válasza:
Ez nem vírus.
2016. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor mi?
2016. dec. 9. 20:14
 6/12 A kérdező kommentje:
reklám oldalakat hoz be még az adblocker is kijelzi hogy"nem bisztonságos"
2016. dec. 9. 20:15
 7/12 A kérdező kommentje:
"nem biztonságos"
2016. dec. 9. 20:15
 8/12 fersk ***** válasza:
Legelső választ olvastad?
2016. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen
2016. dec. 10. 18:38
 10/12 Sracz66 ***** válasza:
Az Adwcleaner nem szedi le. És a SpyHunter sem. Megtalálja, semlegesíti, de az eredetet nem deríti fel, így a következő újraindításnál ismét átírja a böngésző parancsikonjának cél címét, azután kb 5-10 percenként ismét felülírja. Ha addig javítva van, akkor ismét az átírányított címet teszi bele. fél napja bírkózom egy laptoppal, amin rajta van ez a csoda és még nem találtam meg a forrását. Nincs az automatikusan indulók között, nincs egyik böngésző bővítményei között sem, mert már mindet eltávolítottam, nincs ismeretlen program és semmilyen toolbar a számítógépen, mert már azokat is leszedtem IObit Uninstallerrel. A SpyHunter System Guards aktív, az Eset Smart Security fájlrendszer védelme, vírus- és kémprogram védelme aktív, az UAC oly annyira aktív, hogy minden felhasználói módosítás kísérletre rendszergazdai jogosultságot kér a rendszer, mégis felülíródik a parancsikonok célja és közben semmi nem utal erre a naplófájlokban sem, nemhogy értesítést, vagy figyelmeztetést kapnék róla.
2017. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!