Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ről Windows 7-et...

Mandarin67 kérdése:

Windows 10-ről Windows 7-et hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszives, nagyon fontos lenne. mióta Windows 10-em van azóta sokkal jobban megterheli a gépet nincsen egy nagyon erős gépem és pl egy böngészés is lefagyhat mert annyira megterhelő neki. ha esetleg tudtok valami módszert hogyan elehetne esetleg gyorsitani? de ha nem akkor valaki irja le hogyan lehet visszatenni a 7-et.

elöre is köszönöm a segitséget!



2016. dec. 12. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Például tiszta telepítéssel. Ez annyit tesz, hogy berakod a telepítő dvd-t a meghajtóba, vagy a pandrájvot, amire előzőleg "kiírtad" a Windows 7 telepítőjét. Erről aztán elindítod a gépet és újra feltelepíted a rendszert. Ekkor minden adatot elveszítesz azon a meghajtón, amire a rendszer kerül.

Nem mélyedtem bele, de a Windos 10 elméletileg képes "downgrade"-elni magát arra a rendszerre, amit felváltott. Erre szerintem mástól kapsz majd valami kiokosítást.

2016. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!