Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Kali Linuxot a...

Letöltöttem a Kali Linuxot a hivatalos oldaláról, https://www.kali. Org/downloads/ kicsomagoltam, de iso file-t nem tartalmaz a csomag. Nem tudom mi lehet a gond, mert így nem tudok boot-olható pendrive-ot készíteni?

Figyelt kérdés
Az is segítene, ha valaki másik oldalt javasol, esetleg belinkel.

2016. dec. 15. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért, mit tartalmazott?
2016. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"kicsomagoltam" írod, azt nem kell szerintem. Magát a letöltött iso-t kell megmutatni>>> [link]

De lehet valamit félreértek...

2016. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy tömörített file-t tölt le, ami nem iso kiterjesztésű.

Nem tudom mi a szar lehet vele, mert korábban töltöttem már le Kalit és tényleg egy db. file-t, egy iso-t töltöttem le, amivel sikerült simán rufusban bootolható pendrive-t készítenem pár perc alatt

2016. dec. 15. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Írásos szülői engedély kell a használatához. Azt kitöltetted szüleiddel és beküldted?
2016. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tömörítetted már ki?
2016. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eleve tömörítve tölti le a gép win rar-ban
2016. dec. 15. 17:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Kitömörítettem, de nem tartalmaz iso file-t, azt nem tudom, hogy miért
2016. dec. 15. 17:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit toltottel le, mert az oldalon kifejezetten .iso fileok vannak fent.
2016. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rájöttem mi a probléma!!! Az volt a gond, hogy az iso alapértelmezett-nek volt beállítva a win rar programnak.

Átállítottam és így mér működik!!! Mindenkinek köszönöm, hogy megpróbált segíteni! Még a negatív kommentelőnek is! :)

2016. dec. 15. 18:19
 10/11 tabaki ***** válasza:
100%

Jaj.

Azért kíváncsi vagyok, mire mégy a Kali Linuxszal, ha a windowsos alapokba beletört a bicskád...

2016. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!