Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írjam ki a filmet DVD-re?

Hogyan írjam ki a filmet DVD-re?

Figyelt kérdés
Torre...izé, legálisan hozzájutottam pár filmhez a netről (aci többnyire ,de eyg mp4 is van)és magyar felirattal szeretném kiírni(SRT fájl), DVD-re, de csúszik a felirat.Ha megigazítom Subtitle Editorral( vagy más felirat elcsúszás igazító programmal), akkor ki tudom írni úgy filmként,hogy a felirat stimmeljen az asztali lejátszón/házimozin?egyáltalán megjeleníti azt az asztali lejátszó?
2010. máj. 2. 17:23
 1/5 anonim válasza:
Szerintem égesd bele a már hozzáigazított feliratot. Úgy biztos jó lesz.
2010. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha megigazítod az srt-t és elmented, akkor az jó lesz nem?

Egyébként én már szívtam így meg... A sz.gépen rossz volt a felírat, 3 mp-et késett, asztalin meg pontos volt.

2010. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérdezni,hogy számít pl Neroval lejátszással,hogy a felirat igazításnál a nincs változás/szabványos filmsebességek/változtatás erre szerint stimmel?Pl Subtitle Editorral melyiket állítsam be,hogy az azstali lejátszón passzoljon?
2010. máj. 2. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ezt mondom, hogy hozzányúltam a felirathoz igazítóval, mert a gépen 3 másodpercet késett, beállítottam frankón, erre az asztalin sietett 3 másodpercet!

Szerintem hagyd úgy...

2010. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké.Megpróbálom átállítva,aztán ha sz@r lett megcsinálom ahogy eredetileg van.

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!