Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok az AirParrot2 programon...

Tudtok az AirParrot2 programon kívül bármi mást ami alkalmas kivetítésre macbookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy macbook pro 2009 mid új tulajdonosa vagyok. Nem szeretném ha bárki is elkezdene engem, vagy a macbookot minősíteni. Tehát, elkezdtem használni az air parrot 2 programot kivetítésre, de sajnos nem ingyenes, és valamiért nem képes a Full HD felbontású filmek kivetítésére az Apple TV-re. Harmadik gen.-es apple tv-m van, a felbontásokat már beállítottam, valószinüleg nem ott lesz a gond.Tudtok ezen kívül bármit ami alkalmas lehet? Google-ben sajnos nem találtam semmi használhatót, se magyar, se angol oldalakon. Válaszaitokat előre is köszönöm.



2016. dec. 18. 22:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!