Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint Tool SAI-ban hol állítha...

Paint Tool SAI-ban hol állíthatom át, hogy a kép ráközelítve is részletesen jelenjen meg?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kép nekem annyira pixeles, hogy szinte nem tusok vele dolgozni >< nagyon zavaró. Resolution fülnél próbálkoztam már, de így is 1000 pixel/inch a felbontás és nem jobb, mintha csak 600 lenne.



2016. dec. 18. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
El kell viselned, ez a pixel alapú képek hátránya. Nem tudsz vele mit kezdeni, bármit állítasz rajta. Rajzolj távolabbról. Én egyébként úgy szoktam, hogy sokkal nagyobb méretben készítem el a vázlatot, mint amire szükségem van, például, ha 900*900-as kép kell (ennél kisebb képeket egyébként se szoktam csinálni), akkor a vázlat biztosan egy 2000*2000-es pixelméretben fog készülni, és majd akkor kicsinyítem, amikor körvonalazni akarok. Bár számodra ez már nem nagy segítség, mert már elkezdted rajzolni.
2016. dec. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
Mivel ez egy vonalas rajz bittérképes formában, vannak még esélyeid. Vektorossá kell alakítani. Így ránézésre jó eséllyel meg tudja csinálni, kevés utómunka igénnyel.
2016. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
0%
Kacagjak, vagy zokogjak? Száz képponton rajzolsz meg egy fejet, és a boldogtalan programot gyalázod amiatt, hogy kiszolgálja a bolondériádat. Miért nem dolgozol legalább tízszer ekkora képen?
2016. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt vektorosítani kell.
2016. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:
0%

@#4:

Ez önmagában nem oldja meg a problémát -- ha Kérdező ragaszkodik ehhez az ótvar felbontáshoz, ugyanezt a trágyát kapja a végén. Ettől függetlenül én sem értem, hogy miért nem vektoros lineart-rétegen rajzol, ami szerintem a PTS egyetlen igazi erénye az ingyenes programok többségéhez képest, ráadásul a kezelését dicséretesen egyszerűen oldották meg. Azzal értelemszerűen nincsenek következményei az efféle melléfogásoknak, elég a képet emberszabású méretre nagyítani.

2016. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:
Bizonyára jó okod volt lepontozni a hozzászólásaimat. Ha ellenvéleményed van, fogalmazd meg bátran, észérvekre mindig hallgatok.
2016. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!