Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 újra indítás után...

Zozoo89 kérdése:

Windows 10 újra indítás után miért törli a torrenteket?

Figyelt kérdés
Windows 10 utorrent programot használva, újra indítás után törli a programból a torrenteket. miért van ez? hogy lehet meg csinálni hogy ne tegye ezt

2016. dec. 19. 09:57
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Úgyértesültem anno, amikor a 10 megjelent(teljesen feleslegesen, ennél elcseszettebb, bonyolultabb rendszer nem született), hogy erős beépített ellenőrzése van neki, valamiféle védelmi rendszer, ami kiiktatja a nemkívánatosnak tartott (szerinte) programokat.....asszem
2016. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg 2db filmet törölt le a Windows 10. Olvastam itt gyakorin másnak is törölt le.

Ezt írjátok be YouTube-ra Vlog-winfos10

2016. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszem, hogy ez történik, én a kezdetektől használom a win10-et, de még soha egyetlen torrentet sem törölt, sem semmi mást önkényesen.
2016. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban ilyen önkényes törlés holtbiztos nincs. Valami rosszat csinálsz a torrentezés során. Leirnád nagyon részletesen hogyan csinálod?
2016. dec. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén a kezdetektől használok windows 10-et, nekem még a beta verzió sem tüntetett el semmit sem. C:\Users\XXXX\AppData\Roaming\uTorrent (az x-ek helyén a felhasználó fiókod neve van) < itt tárol minden beállítást, letöltést a torrent. Az appdata mappa rejtett.
2016. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!