Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem fel az...

Hogyan telepítsem fel az operációs rendszert ha nem látom? (nem kamu kérdés)

Figyelt kérdés

Betört a laptopon kijelzője, megoldottam használatát egy monitorral és semmi gond nem volt. Automatikusan csatlakozott és működött. Majd egy oprendszer ujrahuzast követően, hiba kelettkezett a fájlok között és ismét újra kellett telepíteni az operációs rendszert. De még a telepítő dvd behelyezésén túl nem jutok tovább mert nem add ki semmilyen képet a külső monitoron. Próbáltam már egy másik gépből rá telepíteni a winyora hogy vissza helyezve az én gépem be újra. Majd várva a csodát hogy van végre oprendszer és képes 2. képet kiadni és folytathatom a beállításokat de semmi csak a törött laptop kijelzőt látom. Valaki tud benne segíteni hogy mi hogy kéne újra csinálni.

Windows 7 64bit oprendszert használok



2016. dec. 20. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szemed, ha nem látod! :X
2016. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
francnak kell újratelepíteni folyton. így jártál.
2016. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Steve G. Paul ***** válasza:
Ha a BIOS kepet kiadja a kulsore akkor probald (ha van ra mod) letiltani a sajat kijelzot. Ha nem akkor szerintem konnyes bucsut kell inteni a gepnek.
2016. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Gábor_79 ***** válasza:
Az Fn+F7 billentyűkombinációt próbáltad már? Vagy amelyik F-re monitor van rajzolva. Az elvileg mindig működik rendszertől független. Amennyire én tudom. Persze rá kell csatlakozva lennie a külső monitornak.
2016. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi még nem próbáltam de kipróbálom
2016. dec. 21. 00:15
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajna az előbbi nem vált be mit próbálják még?
2016. dec. 21. 15:02
 7/21 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy az gépem billentyűzetén az fn-aktivalom az f1-f2... billentyűket
2016. dec. 21. 15:04
 8/21 Gábor_79 ***** válasza:
Azon kívül mást nem tudok. Az lett volna az egyetlen életképes megoldás. Többször is megnyomtad egyszerre? Mert váltakozik a funkció a gombnyomások számával. Először csak tükrözi a kijelzőt, második megnyomással csak a külső megjelenítő az aktív, harmadikra meg az alapbeállítás az érvényes. Azaz csak a beépített működik. Jó gombot nyomtál? Más megoldást nem tudok a szervizes panelcserén kívül.
2016. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nincs a billentyűzeten olyan gomb amit te mondtál hogy monitor valami, azt hogy a F eseket fn kombival érem el, vagyis ha az F12 nyomom akkor hangot adok a gépnek ahhoz F12 legyen le kell nyomán az fn.t, próbáltam már f7el is vagy melyik is volt
2016. dec. 21. 17:30
 10/21 Gábor_79 ***** válasza:
Akkor írd már le végre a laptop típusát! Mindegyiken van, még a 15 évnél régebbieken is volt. Én Fn+F5-re emlékszem, de a válasz nyomán rákerestem és a képen amit találtam F7 volt. De ezen szintén F5 [link]
2016. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!