Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni az...

Molocsusok kérdése:

Miért nem tudom telepíteni az Adobe Flash Player 24. 0. 0.186-os verzióját?

Figyelt kérdés

Az összes feltételt átolvastam az Adobe honlapján, minden megfelel az ott leírottaknak, mégsem telepíti a programot. Íme, mi történik: Letöltöm a Flash Player-t, bezárom az összes többi alkalmazást (böngészőket is beleértve), majd megnyitom a fájlt, erre közli (a telepítés nem történt meg, konkrétan átugrotta), hogy egy régebbi verzióját használom a Flash Player-nek, és a 'Finish' gombra kattintva tudom frissíteni. A gombra való kattintás után megnyitja az alapértelmezett böngészőt és az Adobe Flash Player letöltő oldalát nyitja meg (ahonnan telepítettem ezt a fájlt is), és bezárja, majd hirtelen véglegesen törli a már telepített fájlt (nem a kukába rakja, csak szimplán kitörli). Miután újra letöltöm, ugyanezen a folyamaton megy keresztül, a telepítést kihagyja, a telepítőt kitörli, és marad a mostani Flash Player verzió.

Tudna valaki segíteni, kérem? Nem értem, mi ennek az egésznek az értelme, semmit sem hagytam ki a most leírtakból, és minden (az Adobe által közölt) feltátelnek megfelel minden. Szóval nem értem, mi a probléma.



2016. dec. 21. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
előbb töröld le a régit
2016. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első lépés: töröld a régebbit.

Kettő: kizárólag Mozilla Firefox böngészővel lehet letölteni. (Google Chrome-al NEM).

Három: töltsd le a www.adobe.hu oldalról, de ha nem ellenek a hozzá tartozó vírusirtókat, a jelet vedd ki előlük.

Négy Asztalra töltsd le!

Öt: telepítsd

2016. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem így működni fog :)
2016. dec. 23. 12:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos még mindig nem működik az AFP 24 telepítés, töröltem a régebbi verziót minden fájljával együtt, viszont ugyanaz az üzenet fogad. Alapért. böngésző: Mozilla Firefox 50.1.0 (legújabb), OP rendszer: Windows 8.1.
2016. dec. 23. 21:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt most meg már végleg nem értem. Működik xD Semmit nem csináltam, semmit nem frissítettem, teljesen véletlenül most működik, a telepítés elindult, sikeres, meg is vagyok..hihetetlen. Na mindegy, mindenesetre még egyszer köszönöm a segítséget :)
2016. dec. 23. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!